esmaspäev, 28. september 2015

Nimetähed seinale

Trendikates lastetubades on juba tükk aega seinu kaunistatud lapse nimetähtedega. Leidsin, et see on vahva mõte ja meisterdasin ka meile oma tähed. Kuna plaanin natuke tuba värskendada, siis mõtlesin, et teen täna teile näitamiseks praegusest olukorrast ülevaate.  
Minu tähed on tehtud papist ja disainpaberiga kaunistatud. Tähed on pärit ARTE kunsti ja hobipoest, mis Tallinnas asub Telliskivi Loomelinnakus. Seal on tähti müügil kahes suuruses 10 cm ja 20,5 cm. Minul on väiksemad tähed. Kaunistuseks paber nimega London, mis oli mõnus leid, kuna paberi pooled olid eri mustriga, mul siis helesinine valgete täppidega ja teine pool roheline musta mustriga, ka käsitööliim on pärit ka sealtsamast poest. Väärt väike pood, kust maast-laeni on riiulid vajalikku kraami täis :)
Meisteramine ise ei võtnud kaua aega, nõidis vaid täpsust ja oskust, mitte liimi igale poole laiali ajada. Kel soovi ka tähe meisterdamine ettevõtta, siis saab tegelikult ka lihtsamalt - ise papist toorikud teha ja see kaunistada kas siis ka paberiga või kes sooviks ka ruumilist efekti siis näiteks hoopis riidega katta ja sisuks vatiini panna.

Kes aga tahaks lihtsamalt läbi saada, siis saab tähti ka valmiskujul osta. Uurisin enne meisterdama asumist, mõningaid võimalusi, mida praegu ka teiega jagan:

  • Puidust nimetähed Ella e-poest.  viide siin

  • Puidust nimetähed Miniminu.ee e-poest, viide siin. 

Kas olete ka enda lastetoa nimetähtega kaunistanud? Kommenteerige, kui teate veel häid kohti, kust valmiskujul tähti saab osta :) 


2 kommentaari:

  1. Siin ka puidust tähti:
    http://mummubeebi.wixsite.com/mummubeebi

    VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...