esmaspäev, 21. september 2015

Inspiratsiooniks seinale

Nagu Little Hands tapeedi loost sai lugeda, on meil lastetoa seinad või kui täpsem olla siis lastenurk, värvi all. Mõtlesin, et värskendan seini seinte ilmet, kuni ükskord see tapeedi alla saab. Blogis on ka eelnevalt näitena juttu olnud erinevatest seina kaunistuse võimalustest, mis lastetuppa sobiks. Minu ühed lemmikud on erinevad inspireerivad ütlused, mis päeva veidigi rõõmsamaks teevad.

Täna jagangi teiega 10 "pildikest". Pildid on küll inglise keeles, kuid usun, et nad sobivad lastetuppa ka, kuna kui lapsed on väiksed, on nad ju ikka rohkem täiskasvanute rõõmuks. Kui lapsed juba lugema õpivad, siis saab alati eesti keelse pildi vastu vahetada.

Teie rõõmus, jagan pilte koos linkidega, kust saab pildid välja printida. Ülesse panekuks on vaja sobivat raami või ka ilma ja pilt on seinale riputamiseks valmis. Lihtne ja soodne viis toa värskenduseks :)

Kas sulle meeldis mõni pilt? Kui jah, ja kaunistad mõnega neist oma lastetoa või miks mitte mõne muu toa seina, siis ole hea jäta postituse alla kommentaar :) 1 kommentaar:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...