kolmapäev, 23. september 2015

Eesti disain

Sügiseks taas linnakoju tulles on kodus parasjagu sisseelamist olnud. Suvel on meil üüratus koguses uut kraami tekkinud, mis on vaja nüüd kuskile ära paigutada. Samuti tuli kodus veidi mööblit ringi tõsta, kuna väikemees avastab päev-päevalt uusi tasapindu ja telekas sai üheks ta lemmikuks. Üsna ruttu sai selgeks, kuids see kinni-lahti käib. Paar päeva vaatasime seda rõõmsalt naeratades pealt, kuni ei saanud enam ühtegi saadet normaalselt lõpuni vaadata. Tuli midagi ettevõtta ja noh nii telekas koliski kõrgemale kapile ja tekkis juurde asju, mida polnud jälle kuskile panna :(

Siis tulingi selle peale, et kasutuna seisvad asjad müüki panna ja nii veidigi ruumi juurde saada. Nii olengi Osta.ee igapäevane külastaja olnud ja pakiautomaadi vahet jooksnud. Tavaliselt on mul iga saadud paki üle väga hea meel, seekord on see vastupidi :):) Igatahes, olin juba nädal-kaks Osta.ee lehel askeldanud, kuni märkasin seal alamlehte Eesti Disain ja nagu ikka, oli vaja asja lähemalt uurida :) Nagu arvata võib, on sinna kokkukogutud Eesti disainerite loomingut, lisaks on loodud Facebooki leht, kus saab disaineritest ja nende loomingust lähemalt lugeda.

Nagu ikka, jäi minu pilk peatuma lastele suunatud toodetel, lisaks "vanadele tuttavatele" avastasin paar toredat pärli.


  • Nööpsadul - plaanisin juba suvel lapsele rattaga sõiduks lasteturvaistme muretseda, aga ostuni veel ei jõudnud. See leid oleks igatahes äge variant. Nööpsadul sobib lapsele alates 3.ndast eluaastast ja sobib klassikalisele meesterattale. Tore viis maailma avastuseks. Omale saad nööpsadula soetada siit.


  • Järjekordne põnev leid lasteriietes - MIMI Disain. Nad võtavad eeskuju täiskasvanute moes ja toodavad sellest ägedate lõigete, värvidega ja materjalidega lasteriided. MIMI Disaini tooteid saab osta siit

  • Tjorven Kids - juba nimest võib välja lugeda, et tegu võib olla ägedate toodetega. Ja pettuma ei pea, Praegu on valikus põneva graafikaga retuusid, inspiratsiooni on saadud loodusest ja loomadest. Tjorven Kids tooteid saab soetada siit.

Omale juba tuttavaid tegijaid uuesti välja tooma ei hakka, vaid mainin ära, et Eesti Disaini lehel on olemaks ka näiteks Dadamora. Ja "suurtele" on lehel ka palju avastamist - ehteid, kotte, riideid. Tasub kindlasti tutvuda. Plaanin igatahes oma Osta.ee´s teenitud tulu eest midagi soetada, mis see just olema saab, seda veel mõtlen :) 

Kas leidsite midagi põnevat, mida Eesti Disaini lehelt osta? 


Pildid pärit Osta.ee lehelt 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...