teisipäev, 29. september 2015

Bluebird muutus Breden´iks

Lastebrändi Bluebird andunud fännid juba kindlasti teavad, et nad muutsid mõni aeg tagasi oma brändi nimeks Breden. Ja seoses uue nimega on toimunud neil rida uuendusi, esiteks muidugi on uued tooted väljas. Praegu on põhivalikus mütse, salle ja pükse. Nagu täna märkasin, on kohe-kohe tulemas veel uusi tooteid, paremaks kursis olemiseks on nende Facebooki leht, vaata siia.

Uus on ka nende koduleht Bredenkids.eu, kust toongi teieni paar ägedat leidu :)

Mõnusad püksid siniste autodega, viide siin ja tüdrukutele sügisesed roosad püksid puuviljadega, viide siin.  


Mütsid-sallid moodustavad praegu Bredeni suurema osa nende kaubavalikust, nende värvid ja mustrid on kaunid, leidub nii triipe, tähti ja täpikesi. Igale maitsele midagi:)
Praegu, kui ilmad ei ole veel nii külmad, mütsi-salli kombo ideaalne valik. 


Paeltega beebimüts, viide siin., tähtedega beebisall, viide siin.  Triibuline müts, valikus erinevaid värve, viide siin ning torusall, viide siin.

Tänu armsale tädi K-le on meie pojal ka oma Bluebird mütsi-salli kompekt. Mis siis, et nüüd on Breden, "meie" kanname Bluebirdi veel uhkusega :)

Mulle, skandinaavia stiili armastajale, on komplektil olev muster eriti meeltmõõda, sest seal on kujutatud Dara hobust, mis on rootslaste üks sümbolitest. Uskumatu on kirjutada, aga sarnase Dara hobustega voodipesu Hemtexist, on juba aastaaega minu lemmik olnud :)


Vaata ka varasemat postitust veel vana brändinimega Bluebirdist siin.

Kuidas teile meeldivad meie Eesti oma lastebrändid? Kas ostate ka Eesti tooteid? On mõnda huvitavat leidu välja ehk tuua? Ootan huviga kommentaare, et ka teisteni neid leide tuua.  

Homme jutustan teile, kus ma täna käisin :) Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...