kolmapäev, 26. august 2015

Tee ise võlukepp

Väikese tüdruku vanemad teavad, kui oluline mänguasi on võlukepp. Kahjuks kipuvad need aga suure võlumise tulemusel tihti katki minema ja sobiva uue leidmine poest ei pruugi alati nii lihtne olla. Kui sa aga oled valmis veidi ise või koos lapsega meisterdama, siis allpool on valik võlukeppe, mida on üsna lihtne endal teha ja lõpptulemus on kindlasti kordades parem kui see, mille poest saab osta. Lisaks on see ka hea idee kingituseks :)

1. Minu lemmik, mille ilmselt püüame ka ise valmis teha, on allpool olev võlukepp, mille juhendi leidsin veebilehelt  Heartmadeblog.com. Juhendit vaadates tundub kõik nii lihtne ja lõpptulemus näeb välja väga ilus. Ise jätaksin ainult selle tasku tähe juures tegemata. Juhendi leiad siit.

Pilt lehelt Heartmadeblog.com


2. Veidi väiksemale tüdrukule on hea ja turvaline armas võlukepp lehelt Maker-land.blogspot.com.
Juhendi leiad siit.

Pilt veebilehelt Maker-land.blogspot.com/


3. Veel vildist võlukeppe, mis näevad ilusad välja ja mida on väga lihtne teha. Veebilehelt Cutesycrafts.com pikema juhendi ja pilte leiad siit.


Pilt lehelt Cutesycrafts.com


4. Viimaseks haldajavõlukepi juhend neile, kes armastavad tüllist seelikuid veebilehelt  Themodesthomestead.com ja juhendi leiad siitJa, et toidulaua ääres toit ka kõhtu võluda, siis meenutuseks üks varasem postitus arbuusi võlukepikesest :), piilu siit. 
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...