reede, 10. juuli 2015

Telliskivi tänava lemmikud


Käisin üle pika aja jälle Telliskivi tänaval poodlemas ja avastasin uusi põnevaid poode seal. Kirjutangi oma lemmikutest Telliskivi Loomelinnaku poetänaval ja uues On Hoones. 

Üks lemmikumaid on muidugi skandinaavia stiilis sisustust pakkuv Homeart (LINK), olen nende poodi ka varem maininud seoses Happy Light´iga (LINK). Sealne äge kaubalik on just "my cup of tea" ja mu jalad sunnivad mind sinna ikka ja jälle tagasi minema. Kui mul oleks vaid suurem kodu, nii palju tahaks sealt alati kaasa haarata :)

Järgmiseks lemmikuks on Vintage Chicks (LINK), kus on romantilises stiilis tooted. Nii kaua kui ma mäletan, siis on seal alati väikestele tüdrukutele midagi supper ilusat olnud. Kunagi oli seal üks imearmas võrevoodi ja nüüd nukumaja. Kui mul oleks tütar, siis ma teeks kõik, et ta selle sealt endale saaks. Selleks korraks oli mu saagiks mahlatünn, millest jutt siin (LINK)

Siis on seal üks lemmik pisike kunstipood Arte (LINK), kust varem olen soetanud nimetähtede DIY jaoks vajalikku kraami ja seegi kord tuli minuga koju üks suur "M", mis uut katet endale selga tahab. 

Kes on ehk märganud, siis korda on tehtud teinegi suur maja Telliskivi kvartalis, mis kannab nime On hoone. Seal esimesel korrusel on juba kuu aega sisseseadnud end Muusa (LINK), mis pakub eesti põnevaid tooteid. Muusa on nüüd ka mu üks uus lemmik Telliskivi tänavalt, kuhu alati sissepiiluda tasub. Sealt jäi silma mulle väike lastenurk, kus oli müügil Deco tahvli tooted (LINK). Tasub minna uudistama :) 

Ja viimaseks nagu igale emale kohane siis ei saa mööda ka Nona lastepoest (LINK) seal on müügil väga huvitavaid arendavaid mänguasju ja ägedaid lasteriideid, ka minu üks lemmik Bluebird, kellest ja juttu olen teinud (LINK). Samuti soovitan vaatama minna :) 

Minu selle kordseks saagiks oli mahlatünn, suur "M"ja kapinupud Universaal Universumist. Mis on teie lemmikud Telliskivis? 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...