neljapäev, 9. juuli 2015

Sünnipäeva planeerimine - peotarvikud

Nii hea on vahelduseks linnakodus olla, tulin küll kaheks päevaks, et asju ajada, aga sellest praegu piisab. Ühtlasi sain poja sünnipäeva tarbeks üht-teist veel muretsetud, põhiliselt peotarvikuid. Täna ostin ära juba eelnevalt mainitud mahlatünni (LINK) Vintage Chickist :) ja siis suundusin Suhkrukunsti, kust olin valmis vaadanud endale juba sobivad tooted.

Läksin sinna kindla teadmisega, et sealt saan vajalikud asjad. Ja ma ei pidanud pettuma :) Neil on küpsetamiseks väga palju kasulikke tarvikuid, aga kuna minu küpsetamine piirdub üldjuhul muhvinite tegemisega ja eriti ma muu osas ma osav ei ole, siis nende põhikaubavalikust ma midagi ei soetanud. Minu eesmärk oli leida väike ruum, kus nad peidavad peotarvikuid ja ainult küsimise peale seda "valitutele" näidatakse. :) Tegelikult on asi selles, et nad asuvad kohe-kohe kolima Mustika keskusesse, avamine peaks olema augustis ja seni on ruumikitsikusest tingitud peotarbed väikses ruumis vaatamiseks. Aga see ei loe, neil on kauneid asju müügil.

Olin vaadanud eelnevalt suuremates keskustes, milline on laste sünnipäeva tarbeks mõeldud kaubavalik peotarvikute osas ehk siis otsisin papptaldrikuid, topse, muhvinipabereid, salvrätikuid, kõrsi jne. Valik on üsna sarnane - Lote, Käsnakalle, džungli jne teemad, mis poest poodi korduvad ja kindlasti "must have" ühevärvilised valged ja igavad. Tahtsin midagi muud :)

Ja mis ma siis sain :)
Kõige tähtsam nr.1 õhupallid, pakis 6 tk, hind 2.95 €
2 pakki suuri sinised sik-sak pabertaldrikud, ühes pakis 8 tk, hind 2.35 €
2 pakki sinised joogitopse, ühes pakis 8 tk, hind 2.25 € 
2 pakki sinised sik-sak topse väikse toidu jaoks ala puuviljad, pakis 6 tk, hind 2.95 €
pabersalrätikud 1 pakk siniseid ja teine pakk siniseid sik-sakiga, ühes pakis 12 tk, hind 2.15 €
1 pakk sinise-valge triipudega muhvinipaberid, pakis 60 tk, hind 2.95 €
sinised lusikad, pakis 24 tk, hind 3.95 €
Hind kokku 29.25 €

Suhkrukunsti müüjad on igati toredad ja abivalmid, kuna "peoruumis" oli minu soovitud taldrikuid ja topse vähem väljas siis otsiti mulle lahkelt loast juurde. Nii tore. Lähen kindlasti nende uut augustis avatavat poodi vaatama ja peovarusi täiendama. Seniks võib külastada nende veebipoodi (LINK) ja omale meelepärased tooted soetada. 

Kuna soovitud joogikõrsi ja lipukesi ma sealt ei saanud, siis hüppasin läbi üle tee asuvast Vunderist ja ostsin ühe rulli Washi teipi, millega on plaanis üks DIY teha, see ja lipukeste DIY  tuleb kindlasti ka postitamisele :) 

Kena päeva 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...