pühapäev, 12. juuli 2015

Sünnipäeva planeerimine - lipukesed

Meil on nüüd poja sünnipäeva peod peetud. Aja puuduse tõttu ei jõudnud ma soovitud lipukesi peoks valmistada, aga teen siiski lubatult postituse ära ehk on kellelgi plaanis lapse sünnipäev ja siis hea neid kaunistuseks kasutada. Samuti sobiks see ideaalselt igapäevaselt lastetuba kaunistama, mis mul järgmiseks plaani võetud on.


Pilt Babyshower-decorations


Lipukesi on võimalik osta nii mõnestki poest, näiteks on neid müügil Suhkrukunstis (LINK)
Seal on müügil kilest korduvkasutatavad, mida on mugav hooldada. Valik on neil päris lai. Pildil sinise-valgega, mis meie peoga oleks ideaalselt sobinud, aga siis kahjuks otsas olid.


Lisaks on armsad lipukesed saada näiteks Iluseesti veebipoest (LINK), valmistatud käsitööna 100% puuvillasest kangast. Pildil armsad roosa-roosidega lipud, ideaalsed väikse printsessi sünnipäeva peole. 


Lisaks on võimalik soetada lapse nimelised lipukesed, selliseid müüb näiteks Haldjapere (LINK)
Esita vastavalt soovile oma tellimus, vali sobiv värv, suurus ja lapse nimi ja peatselt on selline iludus nagu pildil lapse sünnipäeva või tuba kaunistamas. Või siis on päris suur valik Ebay´s (LINK), sealt ostes, peaks arvestama pika tarneajaga, tavapärane on kolm nädalat. Aga soodne hind räägib enda eest :) 

Kui soovi ise meisterdada, nagu mul, siis üks lihtsaim viis on võtta värvilised paberid, lõigata kolmnurga kujulised lipud ja need paelale kinnitada. Samuti võib lipukesi meisterdada riidest, nii võtab see muidugi rohkem aega, aga nii on nende eluiga kindlasti pikem. Kui rohkem aega siis plaanin pojale toakaunistuseks need igatahes valmist teha. Jagan oma meistriteost siis ka teiega :) 

1 kommentaar:

  1. Rõõmsameelseid riidest lipukesi saab osta ka näiteks siit: https://www.facebook.com/riidestlipukesed/

    VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...