esmaspäev, 27. juuli 2015

IKEA mööbli tuuning lastetuppa

Nagu ehk pealkirjast lugeda võib, on tänane postitus IKEA mööblist lastetoas ja selle nn tuunimisest. Usun, et igalühel meist on vähemalt üks selle brändi ese kodus. Olen ka tüüpiline eestlane, näiteks on mul kodus üks kõige tavalisem valge diivanilaud. Plaan on see veidi lastepärasemaks teha ja siis maakoju viia. Ootel nõukaaegsed oranžid lastetoolid, mis veidi parandust tahavad ja siis uut värvi ootavad. Koos peaks nad moodustama väikse lastenurga. Kuna mul otsest mõtet polnud, mida selle lauaga peale hakata, siis otsisin mõtteid. Ja nüüd jagan teiega ka paari ideed, kuidas tuunida tavalist IKEA mööblit veidi ägedamaks ja mis oleks mõeldud lastetuppa.


Mida teha KURA voodiga?
Tee sellest mängumaja, juhend IKEA Hackers lehelt Või tuletõrjeautoks, juhend IKEA Hackers lehelt
Või hoopis printsessilossiks, juhend Creative Anna blogist
Mida teha Oddvar tooliga

Tee mänguköök, juhend IKEA Hackers leheltMida teha laste tööriistalauad Duktig´iga?
Muuda see nukuteatriks, juhend IKEA Hackers leheltMida teha Trofast riiuliga?

Muuda see näiteks Legomaaks, juhend That Mommy blogistMida teha Malm öökapiga öökapiga?Muuda see näiteks suureks Legoklotsiks, juhend IKEA Hackers leheltMida teha Hensvik riidekapiga?


Muuda see kuninglikuks riidekapiks, juhend IKEA Hackers lehelt Mida teha Kallax raamaturiiuliga link

 Muuda see nukumajaks, idee Zowieso.com blogistMida teha Grundtal mangetiga noahoidjast

Muuda see autohoidlaks, idee Handmade Charlotte blogistMida teha Malm riidekapiga riidekapiga?
Uuenda seda, nagu Pinjacolada blogis blogist
Mida teha Lätt lastelaua ja toolidega viide siin ?

Uuenda seda, õmmeldes toolidele öökulli kuued, juhend Good ideas for you blogistMida teha Mammut tooliga tooliga?Muuda see seeneks, idee Etsy.comKas leidsid enda jaoks põneva idee, mida teha? Või oled juba ise IKEA mööblit lastetoa jaoks uuendanud? Kui oled, siis võid oma teostust ka meiega jagada :)

2 kommentaari:

  1. Sa elad ikka tõeliselt roosas mullis, kui sa arvad, et igal blogilugejal on kodus sellise brändi kaupa, mida eestis ametlikult ei müüdagi.

    VastaKustuta
  2. Aitäh ausa arvamuse eest. Selleks, et IKEA tooteid osta, ei pea küll Eestist välja reisima ja veel vähem peab selleks olema rikas. Mina olen enamus oma asju ostnud taaskasutatuna. Esemed on olnud väga korralikus seisus ja väga hea hinnaga, nii et igati väärt ostud on olnud. Ma ei tea, kus kandis sa elad, aga näiteks Tallinnas on Magda Misjonipood https://www.facebook.com/magdapood kuhu soovitan vaatama minna.

    VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...