neljapäev, 25. juuni 2015

Puidust mängukaar

Viibime lapsega päris tihti vanaema juures, mõnus on vahelduseks väikelinna rahulikkust nautida. Et iga kord vajalikke asjade tassimine ühest kohast teise ära jääks, olen vaikselt muretsenud ka sinna söögitooli, vankri ja muud pudi-padi. Õnneks olen enamus tarvilikku saanud sugulaste, tuttavate või kasutatult ostnud. 

Vanaema juurde saime tuttavalt tädilt IKEA mängukaare, mõnus puidust ja väikelapsele igati sobilik. Leidsin juhuslikult sarnase põhimõttega mängukaare tegemisõpetuse ja olen kindlel, et kui oleks seda paar kuud varem näinud, oleks koju samasuguse teinud. Rippuvate mänguasjadena saab kasutada turvahällile mõeldud klõpsakatega mänguasju, meil on neid kingitud terve hunnik, nii et iga päev võiks erinevad rippuda. Tegemisõpetuse leiab siit. 


IKEA mängukaar, pilt Osta.ee


Samast blogist pärit ka idee, mida hiljem mängukaarega teha, kui beebi sellega mängimisest välja kasvanud. Õmble kaarele kate peale ja sellest saab telk, geniaalne :):)
Tuletan veel meelde, et käimas on MAM kingituste jagamine, täpsemalt uuri siit ja võta kindlasti osa. Veel on vaid paar päeva aega :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...