pühapäev, 7. juuni 2015

Külmutatud jogurtiampsud


Tervitus!

Täna on jälle väga tuuline päev, kellel kodus ka igav ja tahaks midagi uut ja põnevat proovida? Jagan sinuga retsepti, mida kavatsen kohe proovima hakata. Kui sul on külmikus üks jogurt, siis proovi teha külmutatud jogurtiampse. Usu mind, neid on ülilihtne teha ja need on kindlasti iga lapse lemmikud. Miks ma varem neid proovinud pole :)
Võta külmikust tops jogurtit.Vala jogurt plastikkotti.Nüüd võta koogialus, mis mahuks sul külmikusse ja kata see küpsetuspaberiga.Lõika plastikkoti tipp ära ja tee koogialusele jogurtist väiksed ampsud. Seejärel aseta aluse külmikusse, 30-45 minuti pärast peaks ampsud söömiseks valmis olema.Näevad igatahes head välja ja on kindlasti maitsvad. Ainuke mure on, et nad kipuvad kiiresti sulama, seega tuleb nad kiiresti ära süüa :)

PS! Kas oled juba võtnud küsitlusest osa? Tahan blogilugejate vahel väikse kingi jagamise teha, aga eelnevalt oleks hea teada, mis vanuses laste vanemad blogi külastavad. Küsimusele saad vastata paremal veerus. Aitäh sulle, kui juba oled enda valiku teinud :) :)
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...