neljapäev, 11. juuni 2015

"Happy lights" lastetoas


Ma ei saa ikka ägedatest lastetubadest kuidagi veel üle :) Eile olid voodid (LINK), täna jälle lambid. Kui trendikaid lastetubasid vaadata, siis hakkavad teatud asjad korduma, mis tähendab, et need esemed kindlasti moes on. Ese, mis mul silma on jäänud, on üks põnev lamp "Happy lights". Kord on nad värvilised, kord rahulikes heledates toonides, igale toale sobivas toonis. 


Pilt Petitevanou


Kuigi meil on praegu suvi ja valgemaid aegu üldse, siis usun, et meie Eestis oleks selline meeleolu lamp igati õigustatud.  Vaatasin, et Tallinnas saab osta "Happy light"´se Homeart (LINK), iga sisustusest huvitatud inimene kindlasti teab seda poodi, see on ka üks minu lemmikud :) 
Pallikesed sobivad kasutada ka mujal, kui ainult lastetoas. Ka mina sean sammud üks päev Telliskivi linnakusse, et need iludused endale koju soetada :) 
Pilt DecoPeques 

Pilt A Cup of Jo

PS! Kas oled juba võtnud küsitlusest osa? Tahan blogilugejate vahel väikse kingi jagamise teha, aga eelnevalt oleks hea teada, mis vanuses laste vanemad blogi külastavad. Küsimusele saad vastata paremal veerus. Aitäh sulle, kui juba oled enda valiku teinud :) :) 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...