esmaspäev, 18. mai 2015

Kas on võimalik - Minecraft ja käsitöö?


Kellel on peres väikseid või suuri poisse, on kindlasti kursis, mida kujutab endast Mindcraft. Juhuks, kes ei tea, siis see on poiste seas hetkel väga popp arvutimäng. On vist üsna tavapärane, et mäng röövib aega, mida saaks paremini kasutada õppimisele või mõnele muule kasulikule tegevusele. 

Siin on üks hea võimalus, mille leidsin Minieco blogist, kuidas Mindcraft ühendada käelise tegevusega. Selleks oleks vaja osta HAMA helmed. Neid peaks olema müügil enamuses hästi varustatud mänguasja poodides või ka näiteks internetis. Mina leidsin HAMA helmed näiteks siit
Valik on päris suur. 

 


Mis nendes helmestes erilist on? Nendega saab teha väikesi pilte. Pakendis on olemas pildialused, kuhu peale helmed paigutada tuleb. Kui see tehtud, tuleb pildi peale asetada triikimispaber ja sulatada triikrauaga helmed kokku. Peale seda lase sellel jahtuda, eemalda paber ja pilt on valmis. 

Minieco blogist on pärit need pildialused, mille järgi omale meelepärased saab meisterdada. 


Välja printimiseks leiab : 
Minecraft - karakterid
Minecraft - kivi tööriistad
Minecraft - teemant tööriistad

Varsti-varsti saab kooliaeg selleks aastaks jälle läbi. Miks mitte varuda helmed endale juba koju, kui tuleb mõni vihmasem ilm, mis toas olemist nõuab. Head meisterdamist :)

Viide - Minieco.co.uk

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...