teisipäev, 12. mai 2015

DIY pizzakarbist autogaraaz


Tunnistage nüüd üles, kes vahest koju pizzat tellib? Sellest jääb järgi suur karp, millest saab oma lapsele ägeda autogaraazi meisterdada. Blogist Handemade Charlotte ma selle idee leidsin ja tulevikus plaanin selle kindlasti teoks teha.Vaja läheb: 
- puhast pizzakarpi
- 2 papist rulli (2 kätekuivatus paberi rulli või 4 wcpaberi rulli).
- käsitöö värvi (must, valge ja sinine)
- pintslid
- käärid
- vaibanuga
- klammerdaja
- kuumaliimipüstolit
- mänguautosi ka muidugi :) 


Lõika pizzakarp pooleks, nii, et pealmine ja alumine osa oleks eraldatud. Eemalda ühel karbipoolel servad ning värvi mustaga parkla põhji ja joonista valgega parkimiskohad. (Vaata pilti).Värvi samuti teine karbipool mustaga ja joonista parkimiskohad. (Kasuta klammerdajat, et kõik lahtised karbiservad ilusti kinni oleks.)


Lõika vaibanoaga keskelt ramp autodele alla sõiduks. Jälgi kindlasti, et teed ainult kolm lõiget, et tükk ikka jääks autoparkla külge. 


Nüüd võta papist rullid, kui sul on neid kaks siis lõika pooleks, Kui sul juba on neli, siis ära neid enam pooleks lõika. Värvi rullid sinise ja valgega. Hea nipp värvimiseks on need asetada penoplasti tükile, rulli sisse pikk pulk toestuseks ja saad nii kindla pinna, kus vajadusel neid ka keerata saad. 
Nüüd liimi kuuma liimiga värvitud rullid alumise garaazi nurkadesse.


Keera ülemiseks garaaziks mõeldud osa kummuli ja liimi alumine osa selle külge.Liimi rambi ots alumise garaazi osa külge ja samuti liimi tõkked, et autod ülevalt alla ei veereks.Ja voila ongi valmis. Palju õnne te just tegite tühja pizzakarbiga oma lapse väga õnnelikuks :) 
Viide Handmadecharlotte.com

PS! Jälgi meid FacebookisPinterestis või Bloglovin´is

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...