kolmapäev, 27. mai 2015

Bluebird lasteriided

Headest Eesti asjadest on ikka kohustus rääkida. Osaliselt oma väikse sugulase tõttu, kes tihti Bluebird lasteriideid kannab, on mulle nende tooted silma jäänud. Tegu on kvaliteetseid lasteriided tootva Eesti pereettevõttega. Riided on mõeldud nii poistele kui ka tüdrukutele ja suuruste valik on sünnist kuni 8 aastasteni.
Millega siis täpsemalt Bluebird Kidswear´i puhul tegu on? Ettevõtte loojaks on kolme lapse ema, kes hakkas oma lastele ise riideid õmblema. Tema tegemisi märkasid sõbrad-tuttavad ja nii see pall veerema hakkas.Mugavusest lähtuvalt on enamus riideid valmistatud puuvillasest trikotaažist, mis laseb hingata ja seetõttu tunneb laps end neis hästi. Hea on teada, et kasutatakse kvaliteetseid kangaid ja ohutuid kangavärve. Uuemad tooted on valmistatud orgaanilisest puuvillast ja omavad GOTS sertifikaati. Kõik tooted on 100% Eestis valmistatud.


E-poes (LINK) on tootevalik päris korralik ja usun, et igaüks leiab oma lapsele sobiva toote. Kevad-suveks on müügile tulnud koostöös illustraator Katré Eesmaaga loodud pluusid KALAMEES ja KIISU. 

Minu lemmikud on kõikvõimalikud tähtedega mütsid, pluus, sallid, nagu näiteks need siin. Lasteriided on võimalik osta nende e-poest ja ka edasimüüjate juurest. Ja hea uudis neile, kes on Bluebirdist sama vaimustatud kui mina, just praegu on palju tooteid väga heade hindadega, mine kindlasti piiluma:)
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...