teisipäev, 10. veebruar 2015

Tervislik Sõbrapäev

Usun, et paljud vanemad piiraks oma laste magusa söömist. Sõbrapäev on tegelikult ka selline päev, kus magusaga liialdama kiputakse. Leidsin paar ideed, mida jagada tahan, mis aitaks loominguliselt lähenedes, selle päeva veidigi tervislikuma hoida ja õhtust suhkru üledoosi vältida. Lähtusin põhimõttest, mida lihtsam, seda parem. Kes see ikka tahaks sellel päeval köögis vaaritada, kui loodetavasti saab ilusat ilma koos oma kõige kallimatega nautida.

Miks mitte alustada hommikut südamekujuliste keedetud munadega, täpne tegemisõpetus siin.


Võileiva sööjatele võib tavapärase juustu, vorsti või kurgi kuju kallal natuke vaeva näha, nagu siin blogis, viide.


Kellel kodus plaanis suppi keeta, siis on hea mõte sinna tavalist kuju porgandite asemel lisada südamekujulisi, nagu siin pildil. Et iga viilu ükshaaval meisterdamine ära jääks, siis siin on tegemisõpetus, mis aega kõvasti kokku hoiaks.


Peale põhitoitu, võib tervislikuks magustoiduks olla jogurtiga toidud nagu siin kreeka jogurtis külmutatud maasikad, retsepti leiab siit.


Või roosade marjadega jogurtimaius, retsept siit. Lõpetuseks tiku otsa pikitud puuviljad, need on kindlasti laste lemmikud, idee siit.
Loodan, et leidsite paar ideed, mida kasutada? Mina kavatsen jogurtiga retseptid igatahes järgi proovida. Kuna midagi rasket pole, siis usun, et õnnestuvad ilusti :)Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...