neljapäev, 6. veebruar 2014

Meisterdamist sõbrapäevaks


Kohe on käes sõbrapäev ja lasteaiast anti ülesanne meisterdada lapsega kodus midagi, millest näitus teha ja mida sõbrapäeval laps oma sõbrale saaks kinkida.

Tekkis mõte elus esimest korda proovida teha nn friendship bracelet ehk sõpruse käevõru. Sõltuvalt valitud mustrist ja värvitoonidest on seda nõus kandma nii tüdrukud kui ka poisid. Eriti muidugi tüdrukud:) Kiire googeldamine andis mitu head tulemust, millest mõned ka siia välja toon. Luban ka enda lõpptulemusest mõned pildid hiljem üles laadida.


1) Tüdrukute lemmik on kindlasti südametega käevõru, mille kavatsen esimesena ära proovida. Õpetuse leidsin veebilehelt Honestlywtf.com ja link õpetuse juurde on siin.

2) Rohkete piltidega kalasaba mustriga käevõru õpetuse leiab Thisfashionismine.com veebilehelt siit

3) Kui sul on kodus aga kasvamas poisslaps vanuses 5 + siis sõbrapäeval on kindlasti IN hoopis Minecrafti teemaline friendship bracelet. Pilt on leitud veebilehelt nimega Xmmmsoupx.deviantart.com siit.

Õpetust kahjuks ei ole aga kui oled juba kaks esimest käevõru valmis pununud, siis mis see Minecrafti mustriline enam teha ka pole:)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...