teisipäev, 4. veebruar 2014

Animafilm "Lumekuninganna ja igavene talv"

Praegu on kinodes jooksmas animafilm "Frozen" ehk eesti keelde tõlgituna " Lumekuninganna ja igavene talv". Tegu on koguperefilmiga, peategeleaseks on kartmatu optimist Anna, kes asub raskele teekonnale, abiks tahumatu mägilane Kristoff ning tolle ustav põhjapõder Sven. Anna eesmärgiks on otsida üles oma õde Elsa, kelle jäine võlujõud hoiab kogu Arendelli kuningriiki igavese talve vangistuses. Kõrgel mägedes võitlevad Anna ja Kristoff tuiskude, laviinide ja lõikava pakasega ning kohtavad müstilisi trolle ja naljakat lumemeest nimega Olaf. Seejuures ei unusta nad hetkekski, et kogu lumme mattunud kuningriigi saatus on nende kätes. 

Mis eriti tore - see on eestikeelne, oma hääle on selleks andnud parimad eesti lauljad-näitlejad. Kindlasti soovitan seda oma väikeste lastega vaatama minna. Eriti meeldib see kindlasti neile kellele meeldivad printsessid :) Lisaks on filmis vahva tegelene lumemees Olaf. 

Kuna käes on juba Veebruar - Sõbrapäevakuu, on viimane aeg rääkida Sõbrapäeva kingitustest. Seoses "Lumekuninganna ja igavene talv" filmiga leidsin ühe vahva mõtte, kuidas need omavahel siduda. Väike kingitus Olafina - vahukommid, kõrsikud ja väikesed kommid, koos armsa sõnumiga. Kellel soovi kaarte suurem kogus teha, siis leiab näidise Onecreativemommy blogist. Kes pole filmi näinud, siis veel jõuab. Suuremates kinodes on see hetkel jooksmas. 

Viide - Solariskino  


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...