reede, 10. jaanuar 2014

Kalli tapeedi asemel

Mul on juba mõnda aega käsil lastetoa kujundamine ja otsin erinevaid kujundusideid kuidas lastetuba omanäolisemaks muuta.

Veebis ringi liikudes sattusin sellise suurepärase idee peale. Alguse sai see lugu minu jaoks veebilehelt http://bloesem.blogs.com/, mida soovitan kõigil lugeda. Nende leht suunas mind http://momfilter.com lehele DIY Fancy French Wallpaper postituse juurde, mille autoriks on Meghan McEwen.

Mulle see lugu väga meeldis ja seetõttu teen ka sellest siin lühikese ülevaate. Ehk on veel kedagi, kes sama projekti julgeb ette võtta.

Alguse sai lugu Dos Family kodulehelt. Tegemist on väga vahva nn elustiili kodulehega, mida lugedes saad kindlasti palju sisekujunduse ideid. Kodulehel oli neil vahva lastetoa pilt, mille ühte seina kattis geomeetriline Prantsuse tapeet vt lisatud pilt:

Ühte neist piltidest nägi ka Meghan Mc Ewen, kes sai teada, et tegemist on Minakani Lab suhteliselt krõbeda hinnaga tapeediga. Minakani Lab kodulehele saad siit ja kõnealuse tapeedi pilt allpool. 
Kuna geomeetrilised mustrid sisekujunduses on hetkel suur trend, siis Meghan McEwen otsustas tapeedi asemel geomeetrilise seina ise värvidega valmis teha. Tema lugu kuidas ta seda tegi saad juba lugeda siit.  Lõpptulemus, mis selle kindlasti aegavõtva tööga saavutati, on minu arvates väga lahe ja kuna see on ise tehtud, siis meeldib see mulle igatahes mitu korda rohkem kui kallis Prantsuse tapeet.  Hetkel veel ei välista, et võtan ka ise selle töö ette:)

Meghan McEweni poolt tehtud lastetoa seina näed siit:


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...