neljapäev, 26. detsember 2013

Põhjamaine Lundby nukumaja


Jõulud on selleks aastaks läbi ja kinkide tegemise aeg on möödas. Kui sul on aga kodus kasvamas üks väike tüdruk, siis mingil hetkel on kindlasti teemaks sobiva nukumaja leidmine. Eestisse on müügile jõudnud Rootsi päritolu Lundby nukumaja, mida saab hetkel soodushinnaga osta Selveritest.

Soodne see maja kokkuvõttes kindlasti pole aga milline sisustatud nukumaja seda üldse on? Tühi, kahekorruseline Lundby majakarp maksab veidi alla 60 euri ja iga toa sisustus on loomulikult vaja eraldi juurde osta. Nukumaja teeb eriliseks aga trendikas põhjamaine mööbel ja sisustuselementide suur valik. Erilise sära annab majale elektrisüsteem ja miniatuursed lambid. Selle valgustatud ja sisustatud nukumajaga tahavad mängida nii suured kui ka väiksed tüdrukud.

Pildid ja rohkem infot leiad Lundby kodulehelt http://lundby.com/sv/

kolmapäev, 11. detsember 2013

Magnettapeet - Groovy MagnetsJõuluteemadele vahelduseks sisekujunduse uudiseid. Hiljuti avastasin sellise uue toote nagu magnettapeedid. Groovy Magnetsi poolt tehtud tõeliselt lahedate magnettapeetide valikus on värvitavad tapeedid, tahveltapeedid ja minu enda lemmikud must-valged loomafotodega tapeedid. 

Tore alternatiiv tavalisele magnettahvlile või tahvlivärvile.  Tooted läbi e-poe tellides kättesaadavad ka meile.


Pildid Groovy Magnets kodulehelt.

esmaspäev, 9. detsember 2013

DIY Tee ise piparkoogimaja kingikarp

Jõulupühad lähenevad suure kiirusega, eile oli juba II advent. Viimane aeg on mõtlema hakata kingitustele. Teen vaikselt eeltööd ning mõtlen ka selle peale, kuidas tavapärasest põnevamalt kingitusi pakkida. Leidsin ühe huvitava idee - piparkoogimaja kingikarbist. Kuna õpetused on olemas, tahan seda ka teiega jagada.


Vaja läheb:

  • helepruuni paberit
  • roosat paberit
  • heledat paberit
  • kääre 
  • lainelisi kääre
  • mõlemalt poolt kleepuvat teipi (võib kasutada ka liimi)
  • mõlemalt poolt kleepuvat vahtu
  • musta markerit

Maja joonise saab siit
Katuse joonise saab siit 

Kui joonised on ees, on tegemine on päris lihtne. Kes täpsemalt juhendamist vajaks, siis selle leiab siit.

Allikas: butterheartssugar.blogspot.com.au

reede, 6. detsember 2013

Jõulusalmide Äpp


Kohe on esimesed jõulupeod käes ja vaja jõuluvanale salmi lugeda. Üks uus vahva Eesti asi on siinkohal suureks abiks – Eestikeelsete Jõulusalmide Äpp. 

Eestikeelsed jõulusalmid interneti avarustest. Jõulusalmid on mõeldud eelkõige lastele, et lunastada Jõuluvanalt kingitusi. 


Täpsemalt saad uurida siit.

neljapäev, 5. detsember 2013

Tee ise memoriin


Nuputad mida teha kingituseks väiksemale lapsele? Üks võimalus on meisterdada memoriin. Veebis on mitmeid õpetusi ja siit tulevad Teile mõned neist: 

1.  Spaceshipsandlaserbeams.com lehelt leiad esimese mängu õpetuse siit. 2. Minu enda lemmik, retro stiilis piltidega mäng Jana Kudrnova poolt veebilehelt Zlesa.blogspot.com. Faili saad laadida ja printida siit.
3. Miks mitte lasta lapsel mängukaardid ise valmis joonistada. Õpetuse leiad veebilehelt Littlehelsinki.blogspot.com siit  4. Homemakin-decoratin.blogspot.ca lehelt leitud mängu valmistamise õpetus.
5. Jõuluteemalise mängu juhendi leiad veebilehelt Sarahnielsen.com siit esmaspäev, 2. detsember 2013

Tee ise teetassiküünal


Otsid kiiresti valmivat ja lihtsat kingiideed? Tee ise kingituseks teetassiküünal.
Kui sul sobivaid tasse käepärast pole, leiad suure valiku teetasse, soodsa hinnaga, uuskasutuskeskustest.   
Sulata üles vanad küünlajupid või osta vajalik käsitööpoest (näiteks Vunderi Tallinna poes on kõik vajalik olemas). 
Kui vajad juhendit või inspiratsiooni, siis külasta veebilehete Hey Gorgeous, kus on olemas detailne küünla valmistamise õpetus koos tõeliselt kaunite piltidega.  


Pilt veebilehelt Intimateweddings.comPilt veebilehelt Heygorg.com
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...