teisipäev, 29. oktoober 2013

Halloweeni kostüümid lastele

Halloween on kohe-kohe saabumas. Veel on aega meisterdada koos lapsega üks vahva kostüüm. täiusliku õudusteöö jaoks. Vaata neid inspireerivaid näiteid.

1. Mini Mustetär

Iga poisi unistus on olla rüütel säravas rüüs.
Kasuta sinist kardinakangast Musketäri rüü tegemiseks. Veendu kindlasti, et lõikad ristküliku keskele piisavalt suure augu, et hiljem pea läbi mahuks. Lisa Zorro stiilis müts ja valge sulg ning haara plastikust mõõk. Oledki lahinguks valmis!2. Beebi bandiit

Suurepärane esimene Halloweeni kostüüm, lapsele, kes ei ole veel kõndima õppinud.
Riieta om laps musta ja lisa mask, kust kaks auku on välja lõigatud. Võta vana padjapüür, täida see puuvilla või vanade ajalehtedega ning joonista peale raha märk, et varastada see suurepärane Halloweeni kostüümi idee.

 

 

3. Kus on Waldo?

Meile meeldib see, kuna see ei jää kindlasti rahva hulgas märkamatuks.
Võta punase valge triibuline beebipluus, kasuta ohutud näomaalinguvärvi või oma silmapliiatsit prillide joonistamiseks ja loo see vahva klassikaline karakter.4. Armas Sukelduja

Meile meeldib see, kuna meil on olemas kõik kodused vahendid selle kostüümi loomiseks.
Valmistu oma laps sügavale põhja sukeldumiseks, riieta ta selleks musta ning lisa hapnikuballoonideks kaks limpsipudelit. Hapniku laadimiseks lisa limpsipudelitesse plastmass voolik ja vooliku otsa ühenda lutt.


5. Kohvitass

Oleme ausad, paljud on sõltuvad oma hommikukohvist. Mis poleks parem, kui oma väike kohvi tass.
Lõika ära valge plastmass prügikasti põhi, lisa pruunid paelad käeaukudest läbi. Nii saab laps elusuuruses kohvitassi oma õlgadel kanda.
 Kindlasti on sul ka endal mõni põnev idee, jaga seda meiega :)

Allikas : www.parents.com

3 kommentaari:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...